null
null

Plošiny Rybáček

Společnost Plošiny Rybáček s.r.o. se zabývá prodejem, pronájmem a servisem pracovních plošin a manipulátorů již více než 20 let. Montálně nabízíme širokou škálu plošin v oblasti prodeje i pronájmu.

Louny, Ústecký, Ceská Republika

O Plošiny Rybáček

Společnost Plošiny Rybáček s.r.o. nabízí pracovní plošiny ve všech segmentech trhu a to jak v oblasti pronájmu tak i prodeje.

V oblasti prodeje nabízíme především širokou škálu autoplošin včetně technologicky nejvyspělejších strojů s unikátními parametry. Významnou položku tvoří také

  • samohybné pracovní plošiny
  • přívěsné plošiny
  • speciální pásové a požární plošiny.

V roce 2010 jsem naší nabídku rozšířili i o sloupové plošiny pro práci ve skladech a interiérech budov. Zajímavým odvětvím se stává i prodej a pronájem manipulátorů, kde rovněž nabízíme stroje od těch nejmenších typů až po těžké stroje pro těžební průmysl.

Poskytujeme servis na všechny značky montážních plošin jako jsou GENIE, JLG, NIFTYLIFT, HAULOTTE, CELA, CTE, OIL & STEEL, GSR, CMC, ISOLI a mnoho dalších. Rovněž se zabýváme servisem, generálkami a přestavbami plošin MP10, MP13, MP16, MP20, MP27. Pro tyto služby máme dvě provozovny na celém území ČR a Slovenska s pojízdnými dílnami. Naše provozovny jsou vybaveny prodejnou náhradních dílů a vybavením na výrobu hydraulických hadic.

Společnost se v posledních letech stala významným hráčem na trhu pronájmu plošin. Nabízíme různé typy plošin jako jsou plošiny nůžkové, samohybné přívěsné, ale i čím dál více poptávané sloupové plošiny s malou pracovní výškou.

Další naší činností je prodej hydraulických komponent všech typů stejně jako výroba hadic a hydraulických válců.

Dokumenty ke stažení

.C-CTU-947644175
null