null
null

PM Group

Přední italský výrobce jeřábů. Díky více než padesátiletým zkušenostem a know-how můžeme nabídnout širokou škálu 57 sérií jeřábů a přes 350 modelů.

San Cesario Sul Panaro, Modena, Itálie

O PM Group

Historie

Firma PM byla založena 1959 v Modeně. V roce 2002 koupila společnost B&S Private Equity její 100% podíl Autogru PM pro zefektivnění výroby a podporu růstu. Následující rok ji koupila společnost Oil&Steel, působící v sektoru pojízdných plošin, a Pilosio, známý výrobce technického nářadí pro stavebnictví (lešení a bednění). V polovině roku 2006 byla Autogru PM S.p.A. přejmenována na PM Group S.p.A. a stala se zástupcem všech aktivních obchodních odvětví.

Výrobky

Rozdělení výrobků PM Group:

  • Classic: standardní jeřáby s manuálním ovládáním
  • Classic Plus: multifunkční rádiové ovládání na dálku a automatické vyrovnání
  • Silver: jeřáby vybavené systémem LINK v kloubech, manuálním kontrolním (standardní) a multifunkčním rádiovým ovládáním na dálku (volitelné)
  • Gold: jeřáby vybavené systémem LINK v kloubech, multifunkčním rádiovým ovládáním na dálku, stabilizačními podpěrami, elektronickým systémem PM Power Tronic
  • Platinum: jeřáby vybavené systémem LINK v kloubech, multifunkčním rádiovým ovládáním na dálku, stabilizačními podpěrami, elektronickým systémem PM Power Tronic, systémem neomezeného otáčení

Využití jeřábů

Stavebnictví, zahradnictví, nakládání kontejnerů, manipulace s těžkými stroji, hutnictví, manipulace s břemeny, betonovými bloky, loděmi a montovanými díly; vyprošťovací vozidla

Standard kvality

Výrobky PM jsou vyvíjeny a vyráběny v souladu s evropskou normou EN 12999.

Obchodní síť

PM Group vyváží jeřáby do více než 100 států světa mj. skrze přímá obchodní zastoupení v Severní Americe, Argentině, Chile, Německu, Francii, Velké Británii, Španělsku, Rusku, Asii-Pacifiku.

Struktura výroby

PM má dvě výrobní místa - v italském San Cesario Sul Panaro a rumunském Aradu, která celkově zaujímají přes 130 000 m2. Výroba společnosti PM je vertikálně rozčleněna. Od tesařských prací po testování jsou všechny výrobní cykly zajišťovány zaměstnanci PM Group. Systém lakování zaštiťuje certifikát PSQ. Každá část výrobku je lakována zvlášť.

Poprodejní služby

Služba technické podpory výrobků společnosti je určena pro distributory a koncové klienty. Má dvě oddělení: Technickou podporu a Náhradní díly. PM zaručuje okamžitou dostupnost široké škály náhradních součástí pro všechny modely jeřábů vyráběných v současnosti i pro jeřáby vyrávběné před 10-20 lety.

Certifikáty:

ISO 9001

.C-CTU-947644175
null