Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Společnost .A.S.A. zařadila terminály Psion Teklogix a SW řešení vyvinuté POINT.X do portfolia technologií používaných jak ve vlastních provozovnách, tak i v provozovnách svých nejvýznamnějších klientů pro sledování toku odpadů a druhotných surovin.

Firma .A.S.A. je jednou z nejvýznamnějších evropských firem, zabývajících se nakládáním s odpady a poskytováním komunálních služeb. V České republice působí od roku 1992 a obsluhuje téměř 1,2 mil. obyvatel.

Více informací o produktu Ruční terminály a snímače

Mobilní zařízení určená pro použití ve skladech, ve výrobě, pro obchodní zástupce a servisní techniky.

Mobilní zařízení určená pro použití ve skladech, ve výrobě, pro obchodní zástupce a servisní techniky, umožňují uživatelům být stále připojeni k informačnímu systému podniku.

  • NEO: Kompaktní, cenově výhodný handheld pro sklady, obchod, zdravotnictví a další aplikace.
  • IKON: Odolné zařízení třídy digitální asistent pro podnikové systémy (EDA). Telefonujte, posílejte data, navigujte, fotografujte, čtěte čárové kódy - vše s jedním zařízením.
  • Workabout Pro: Postavte si handheld terminál na míru! Workabout PRO umožňuje přidávat a měnit jednotlivé moduly tak, jak to vyžaduje váš projekt.
  • 7535/7530: Terminály řady 75xx jsou optimalizovány pro náročné logistické provozy s více směnným provozem. Vysoká odolnost, silná a lehce vyměnitelná baterie, řada variant auto-id (1D/2D barcode, RFID). U modelu 7530 provedení do mrazírenských provozů.
  • Baracoda: Bezdrátové kapesní čtečky s vysokou odolností při práci a vysokou kapacitou výkonu.

Zobrazit produkt: Ruční terminály a snímače