Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Polo

Již téměř 20 let synonymum pro papír a obaly

Wien, Wien, Rakousko

O Polo

Původně byla společnost POLO G.m.b.H dceřinnou společností renomovaných mezinárodních skupin Frantschach (dnešní Mondi-Packaging) a Mayr-Melnhof.

V roce 1989 došlo k odkoupení společnosti vlastním podnikovým vedením, dnešními akcionáři Johanesem Binder- Krieglsteinem a Wilhelmem Masseggem za přátelské spolupráce dřívějších akcionářů, a v roce 1989 byla společnost transformována na akciovou společnost.
V souvislosti se změnami na politické scéně v roce 1989 se společnost POLO AG rozhodla zaměřit na trhy střední a východní Evropy (CEE). Během krátké doby byly založeny kanceláře poboček v Maďarsku, Polsku, České republice, Slovensku, Slovinsku, Chorvatsku, Bulharsku, Rumunsku, Rusku a na Ukrajině.

V současnosti  POLO zahrnuje  tým 60ti odborníků , kteří se specializují na papír,  balení a  balící zařízení a distribuční síť ve 14ti zemích.

Obchodní záměr se daří od počátku  úspěšně  realizovat. Jsme dlouholetým  partnerem  předních mezinárodních výrobců papíru a kartónu v oblasti marketingu a distribuce.  V roce 2001 jsme rozšířili působnost o novou divizi : "Balící stroje". Našim zákazníkům jsou  k dispozici odborníci v oboru balících strojů, stejně jako sklad s širokým sortimentem náhradních dílů a příslušným servisem.

Naším hlavním cílem je poskytovat  kvalifikovaný  servis našim zákazníkům a dodavatelům. Členové našeho týmu jsou školeni v moderních řídících, komunikačních a marketingových technikách  a odborných znalostech. Jsou schopni řešit rozmanité úkoly a důsledně se snaží vytvářet dobré portnerské vztahy se zákazníky a udržovat si vedoucí postavení na trhu. Polo se může pochlubit nejen dlouholetou úspěšnou spoluprácí se zákazníky a dodavateli a kvalifikovanými pracovníky ve svých pobočkách ,  ale i vedoucí pozicí na mnoha  trzích . Nároky  zákazníků na servis a kvalitu neustále rostou a s nimi neustále rostou i nároky na společnost POLO AG a její dodavatele.

.C_PDT_CAT-CTU-947645307-947645356