Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Portaflex

Vyrábíme protiprůvanové lamelové clony a kyvná vrata s výplní z průhledného měkčeného PVC, montujeme rychlonavíjecí vrata. Nabízíme široký sortiment plastových materiálů.

Ostrava, Ceská Republika

O Portaflex

Vyrábíme protiprůvanové plastové clony a kyvná vrata, dodáváme rychlonavíjecí vrata. Pro tyto výrobky zajišťujeme dodávku, montáž a servis.

Lamelové clony z měkčeného PVC slouží jako ochrana proti průvanu, snižují tepelné ztráty v zimě, omezují úniky chladu z mrazicích boxů, zamezují vnikání prachu do objektů, mohou snížit hladinu hlučnosti, druhotně mohou sloužit jako další zdroj denního osvětlení.

Nabízíme široký sortiment plastových materiálů pro stavebnictví a reklamu.

Dodáváme kování pro posuvná vrata a nesené brány. Jednotlivé prvky lze také využít i pro pojezdové dráhy, kabelové vozíky, lehké jeřábové dráhy, pohyblivé reklamní panely či jiné aplikace.

.C_PDT_CAT-CTU-947644175-947644176