Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Altánky, lodžie, pergoly - místa, která rozšiřují užitnou plochu Vašeho bytu, chatky, altánku. Jejich vhodnou izolací zkrátíte studené části roku. Jednou z nejlevnějších variant je použití průhledného měkčeného PVC (jak někdy zákazníci říkají „průhledné gumy"). Dodávané pásy průhledného PVC s vysokým podílem změkčovadel jsou opravdu vysoce transparentní a zároveň pružné jako guma, vlastně ještě pružnější.

Systém rolovací clony je instalačně velice jednoduchý. Dřevěné nebo hliníkové lišty drží na konstrukci altánku široké pásy PVC. Plat lze kdykoliv srolovat a ukotvit v horní poloze. Při nepřízni počasí se jednoduše spustí roleta spustí. Na letní období ji můžete snadno demontovat.

Clona chrání před deštěm, větrem, listím, prachem a zvyšuje užitný komfort Vašich prostor.

Z měkčeného PVC se vyrábí také lamelové clony. Jejich využití je hlavně jako doplněk vrat, dveří či průchodů a jsou vhodné pro jakýkoliv typ provozu. Od výrobní haly přes sklady, překladiště. Páskové clony lze užít i jako přepažení celých hal, kdy stěna je v libovolném místě průchozí, lze jí protlačit materiál velkých rozměrů či přemístit skrz ni stroje. Jednoduše lze říci - kde se vyskytuje stavební otvor se střední či vysokou frekvencí pohybu lidí a techniky, tam plastové přehrazení plní svou funkci. Ta spočívá hlavně v úsporách „provětraného" tepla. Nezanedbatelný efekt je také zvýšení hygieny práce : omezí se vnikání venkovních nečistot do daných prostor, vlétávání ptáků, poryvy větru nevnáší déšť či sníh.

Více informací o produktu Měkčené PVC

Firma nabízí různé výrobní možnosti z měkčeného PVC.

Výrobní možnosti měkčeného PVC:

  • Měkčené PVC dodáváme v tloušťkách 1 mm do 12 mm
  • Šířka plastu se pohybuje od 100 do 2 200 mm
  • Délky výrobních nábalů jsou u užších plastů (do cca 1000 mm) 50 m, u širších 20 m
Nabízené plasty jsou testované v České republice:
  • Protokol o klasifikaci - reakce stavebního výrobku na oheň (PAVUS a. s.)
  • Posudek o bezpečnosti výrobku (Státní zdravotní ústav)

Námi dodávané PVC pochází ze zemí Evropské unie.

Měkčené PVC se vyrábí v několika typech:

  • Provedení standard (do -15°C, stálé teploty pro venkovní použití, krátkodobě do -25°C)
  • Provedení mrazírenské (do -35°C - pouze do interiérů), supermrazírenské (do -45°C)
  • Lamely šířky 200 mm, 300 mm, 400 mm lze dodat v hladkém a žebrovitém provedení
  • Měkčené PVC se také používá do kyvných vrat, pro šířky 1000 mm - 1300 mm,lze zajistit i v provedení s výztužnou mřížkou
  • Tmavé PVC s UV filtrem se využívá do svařovacích boxů

Barevné provedení měkčeného PVC:

Barevné měkčené PVC je vhodné hlavně k výrobě interiérových přepažení s potřebou určitého stupně neprůhlednosti, soukromí nebo při požadavku podpory firemního image.

Barevný materiál je buď poloprůhledný či úplně neprůhledný.

Zobrazit produkt: Měkčené PVC