PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Pergoly, altánky - úspory tepla, zvýšení komfortu

  • 08/03/2010, Ostrava

  • Vhodnou izolací zkrátíte studené části roku.
  • Produkt: Měkčené PVC

 

Altánky, lodžie, pergoly - místa, která rozšiřují užitnou plochu Vašeho bytu, chatky, altánku. Jejich vhodnou izolací zkrátíte studené části roku. Jednou z nejlevnějších variant je použití průhledného měkčeného PVC (jak někdy zákazníci říkají „průhledné gumy"). Dodávané pásy průhledného PVC s vysokým podílem změkčovadel jsou opravdu vysoce transparentní a zároveň pružné jako guma, vlastně ještě pružnější.

Systém rolovací clony je instalačně velice jednoduchý. Dřevěné nebo hliníkové lišty drží na konstrukci altánku široké pásy PVC. Plat lze kdykoliv srolovat a ukotvit v horní poloze. Při nepřízni počasí se jednoduše spustí roleta spustí. Na letní období ji můžete snadno demontovat.

Clona chrání před deštěm, větrem, listím, prachem a zvyšuje užitný komfort Vašich prostor.

Z měkčeného PVC se vyrábí také lamelové clony. Jejich využití je hlavně jako doplněk vrat, dveří či průchodů a jsou vhodné pro jakýkoliv typ provozu. Od výrobní haly přes sklady, překladiště. Páskové clony lze užít i jako přepažení celých hal, kdy stěna je v libovolném místě průchozí, lze jí protlačit materiál velkých rozměrů či přemístit skrz ni stroje. Jednoduše lze říci - kde se vyskytuje stavební otvor se střední či vysokou frekvencí pohybu lidí a techniky, tam plastové přehrazení plní svou funkci. Ta spočívá hlavně v úsporách „provětraného" tepla. Nezanedbatelný efekt je také zvýšení hygieny práce : omezí se vnikání venkovních nečistot do daných prostor, vlétávání ptáků, poryvy větru nevnáší déšť či sníh.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Poděbradova 3267/97A
702 00  Ostrava
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)