PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

PortaTherm

(PortaTherm s.r.o.)

PVC protiprůvanové lamelové clony, kyvná vrata, svařovací závěsy a boxy, předělení prostoru, protisluneční okenní fólie, bezpečnostní okenní fólie.


Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Podrobné informace o firmě  PortaTherm

Společnost PortaTherm s.r.o. byla založena na začátku roku 2006, jako třetí článek nejúspěšnějšího středoevropského celku, který vyrábí, prodává a zajišťuje kompletní servis PVC lamelových clon, předělení prostorů, svařovacích zástěn, svařovacích boxů, kyvných dveří a okenních fólií.

V dnešní době se klade stále větší důraz na úspory energií a vytvoření hygienických prostorů. Proto Vám naše firma nabízí široký výběr PVC lamelových clon a kyvné dveře, které ve vaší firmě:

zabraňují tepelným ztrátám z vytápěných nebo úniku chladu z klimatizovaných místností zabraňují vlétnutí ptáků a hmyzu do hygienických prostorů eliminace průvanu, prašnosti a hluku zajistí finančně nenáročné, pohotové a flexibilní oddělení prostorů

Naše společnost se díky orientaci na zákazníka, kvalitu a flexibilitu stala jednoznačným lídrem v tomto odvětví. Právě toto silné zázemí, dlouholeté zkušenosti a efektivní spolupráce nám umožní zabezpečit jedinečný přístup ke každému zákazníkovi, dokonalý servis a vysokou kvalitu.

Dnes můžeme konstatovat, že naše výrobky dlouhé roky úspěšně testuje mnoho velkých středoevropských firem. O jejich spokojenosti a naší efektivitě svědčí stále větší počet vracejících se a zároveň nárůst nových obchodních partnerů.

Využijte naše dlouholeté zkušenosti a staňte se i Vy našim obchodním partnerem!

…24 let na trhu, působnost ve 3 zemích Evropy, roční spotřeba 100t měkčeného PVC

Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Pod Sídlištěm 1
636 00  Brno
Jihomoravský - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)
Produkty PortaTherm

.C-CTA-2932696341