Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Bezpečnostní okenní fólie

Produkt firmy PortaTherm

Bezpečnostní okenní fólie Vás ochrání před nebezpečím, které přestavuje roztříštění skla při jeho rozbití.

Americké ochranné fólie SkyFol Security Vás ochrání před nebezpečím, které přestavuje roztříštění skla. Při rozbití skla v důsledku nehody, bouřky nebo v jiných situacích představují střepy největší zdroj nebezpečí úrazu. Bezpečnostní fólie SkyFol Security jsou většinou čiré, průhledné, vytvářejí velmi odolnou vrstvu, která poskytuje ochranu nejen proti vloupání, ale i proti vandalismu, při teroristických útocích a živelních pohromách. Kombinované tepelně izolační a bezpečnostní fólie mají vedle svého bezpečnostního charakteru také stejný účinek jako tepelně izolační fólie ThermoProtect.

Ochranné okenní fólie o tloušťce 100 mikronů slouží proti nebezpečí v podobě ostrých střepů při roztříštění skla důsledkem nehody, bouřky či jiných událostí.

Bezpečnostní okenní fólie proti vloupání jsou oproti ochranným pevnější a mají větší tloušťku. Skleněné tabule v oknech a dveřích jsou pro zloděje nejsnadnější způsob, jak se dostat k vašemu majetku. Bezpečnostní fólie o tloušťce 175 nebo 300 mikronů pachateli téměř znemožňuje překonání skla. Bezpečnostní fólie Skyfol Security S12 (300 µm) je certifikována (IKATES s.r.o. - akreditovaná zkušebna) dle Evropské normy EN 356 v kategorii odolnosti proti proražení P1A a P2A.

VÝHODY:

  • ochrana před úrazem pořezáním
  • i po rozbití zůstává sklo neprostupné
  • fólie jsou čiré, průhledné
  • zpomalí postup pachatele do objektu
  • certifikovaná v bezpečnostní třídě P1A a P2A dle DIN EN 356
  • snižují riziko vykradení objektu

O firmě PortaTherm

PortaTherm

PortaTherm

PVC protiprůvanové lamelové clony, kyvná vrata, svařovací závěsy a boxy, předělení prostoru, protisluneční okenní fólie, bezpečnostní okenní fólie.

Brno, Jihomoravský, Ceská Republika

.P-CTA-2705050554-947644797