null
null

Pronájem-Nádrží.cz

Společnost se zabývá kompletními službami v oblasti pronájmu a prodeje nádrží na PHM, a provozem specializované prodejny. Přidejte se i Vy k profesionálům!

Ostrava-Dubina, Moravskoslezský kraj, Ceská Republika

O Pronájem-Nádrží.cz

Společnost PRONÁJEM-NÁDRŽÍ.CZ byla založena začátkem roku 2012 na základě nového konceptu obchodní činnosti. Cílem vedení společnosti je nabídka komplexních služeb v oblasti vlastních zdrojů pohonných látek, prostřednictvím pronájmu nadzemních naftových i benzínových nádrží. Důvodem tohoto progresivního způsobu využívání zásob pohonných látek je fakt, že se snažíme regulovat náklady na zajištění těchto zásob, a to zejména díky nepříznivému vývoji ekonomické situaci na trhu, která bohužel nemá pozitivní výhledy. Ačkoli je cena za barel ropy stabilně vysoká, stále se dopravcům, stavebním společnostem, ale i zemědělcům a jiným menším spotřebitelům vyplatí vlastní zdroje PHL. Ceny hmot, které jsou uváděny na totemech čerpacích stanic, jsou mnohdy přemrštěné, a tak se nákup PHL do nákladních vozidel a stavebních strojů může rapidně prodražit. Tyto informace vyplývají již z dlouhodobých průzkumů statistických úřadů.

Doplňující, a dovolíme si říct neméně důležitou součástí naší činnosti, je provozování elektronického specializovaného obchodu, který našim zákazníkům zajišťuje komfortní servis nejen v oblasti čerpacích stanic, ale i všem podnikatelským i nepodnikatelským subjektům, kteří pracují v prostředí dílen, výrobních hal, autoservisů nebo olejového hospodářství apod. Na stránkách však můžete nalézt i kompletní výbavu vozidel, osvětlení, mobilní kontejnery, koše, značení a mnoho jiného provozně nutného příslušenství, které vyžaduje například bezpečnost práce nebo ochrana životního prostředí.

Doporucené firmy Služby firmám

.C-CTU-2490323662
null