Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Provinter
Provinter

Provinter

Provinter s.r.o.

Hlavní naší činností je prodej a servis digitálních vah. Digitální váhy dodáváme do obchodů, tak do výroby. Váhy si u nás vybere jak řezník, tak i výrobní firma do skladu či na vážení materiálu.

Hradec Králové, Královéhradecký, Ceská Republika

O Provinter

Hlavní činností naší společnosti je distribuce, servis a prodej digitálních vah. Digitální váhy máme jak do obchodních provozů, tak do výroby. Váhy si u nás vybere jak řezník, či zelinář, tak i výrobní firma do skladu či na vážení materiálu.

Digitální váhy od nás jsou zárukou kvality a servisu. Spolu s prodejem jednotlivých pokladen Euro nabízíme i řešení prodejního místa PC registrační pokladnou nebo systémem POS.

V prodeji máme širokou nabídku pokladních komponent - tiskárny účtenek, zákaznické displeje, snímače čárových kódů, peněžní zásuvky, pokladní monitory, SW pro prodej aj.

.C-CTA-947644718