Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Průmyslové váhy ZS
Průmyslové váhy ZS

Průmyslové váhy ZS

Průmyslové váhy ZS s.r.o.

Prodáváme, instalujeme a servisujeme silniční, kolejové, jeřábové, plošinové, průmyslové, přejezdové váhy.

Praha, Hl. m. Praha, Ceská Republika

O Průmyslové váhy ZS

Nabídka vah: silniční váhy, kolejové váhy, plošinové váhy, jeřábové váhy, přejezdové váhy, paletové váhy, paletové vozíky s váhou, vysokozdvižné vozíky s váhou.

Nabídka vážních komponent: vážní indikátory, snímače zatížení (tenzometry), komunikační rozhraní, tiskárny k vahám, atd.

Servis vah: Servisujeme a prodáváme váhy již od roku 1992, víme o vahách opravdu všechno. Nalezneme pro vás ideální řešení. Společnost Průmyslové váhy ZS poskytuje kompletní záruční i pozáruční servis vah a vážních systémů. Pro naše zákazníky zajišťujeme pravidelné kontroly vah a vážních zařízení a jejich úřední ověření. Součástí každé servisní prohlídky je písemný kalibrační protokol. Od nahlášení problému s váhou jsou naši technici schopni zareagovat do 24 hodin a hledat řešení u zákazníka. Námi vyvinuté programové vybavení je na takové úrovni, že ho lze updatovat od stolu našeho vývoje. Pokaždé to však nemusí být pravda, a to pak podniknem výjezd k zákazníkovi.

.C_PDT_CAT-CTA-4293492301-947644827