Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Pureco Environment
Pureco Environment

Pureco Environment

Pureco Environment s.r.o.

Odlučovače, čerpací stanice, vsaky a retenční nádrže. Levně, rychle, kvalitně.

Modřice, Jihomoravský, Ceská Republika

O Pureco Environment

Naše společnost se svými službami a technologiemi aktivně podílí na řešení problémů souvisejících s ochranou životního prostředí. Specializujeme se na efektivní spolupráci a následné využívání odpadních a dešťových vod.

Cílem společnosti je poskytnout našim klientům nadstandardně komplexní služby v oblasti čištění odpadních vod, zachytávaní a využití dešťových vod. Jsme inženýrsko-dodavatelská firma dodávající moderní evropské technologie, které svoji kvalitou převyšují současné ekologické standardy a spĺňují přísné limity a požadavky evropských norem.

Samozřejmostí je spolupráce a technické poradenství při projektovaní a zpracovávaní studií s cílem poskytnout investorům a projektantům optimální ekonomické a environmentální řešení. Kromě technické přípravy a dodávky nabízených technologií zabezpečujeme montáž, servis a údržbu námi dodávaných zařízení.

Dokumenty ke stažení

  • Všeobecná prezentace firmy PURECO Environment s.r.o. Stáhnout
.C_PDT_CAT-CTA-2705050554-947644875