PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Reference

Co si o Logismarketu myslí naši zákazníci a uživatelé

Již od roku 2001 vynakládá náš tým profesionálů maximální úsilí pro to, aby pomáhal navazování kontaktu mezi kupujícími a prodávajícími, a spolupracuje s nimi jak při propagaci produktů a služeb, tak při prodeji, exportu a kontaktování evropských i latinskoamerických firem.

Rádi bychom znali Váš názor na Logismarket nebo komentář k němu ať ze strany zákazníka či uživatele. Předem Vám děkujeme za čas, který tomu věnujete. Váš názor je pro nás velice důležitý.

Chcete sdělit svůj názor? >> Pro zanechání komentáře vyplňte tento formulář.

 • Lukáš Lokvenc
  Sales Manager Tritón Pardubice

  "Logismarket je moderní a přitom jednoduchý web s nápaditou grafikou, který umožňuje především interaktivní komunikaci s našimi zákazníky. Poskytuje informace jasně, přehledně a v co nejkratším čase. Oceňujeme především schopnost naslouchat našim požadavkům a uvádět je flexibilně do praxe."
 • Linda Havránková
  PR Specialista SCHENKER spol. s r. o.

  "Průmyslový adresář Logismarket považujeme za kvalitní a přehledný marketingový nástroj, který nám umožňuje v krátkém čase oslovit širokou masu zákazníků a prezentovat produkty DB Schenker na internetu, což je bezesporu v současnosti i do budoucna klíčové komunikační médium. Logismarket je efektivním nástrojem i pro druhou stranu, tedy pro zákazníky, neboť jim umožňuje lépe se orientovat na trhu logistických a přepravních služeb, porovnávat nabídky konkurenčních firem a najít pro své podnikání toho pravého partnera."
 • Magda Pryclová
  Marketing Manager Point.X spol s r.o.

  "V době hledání nových možností jak naši firmu zviditelnit na Internetu nás oslovil Logismarket s velmi precizně připravenou nabídkou a s velmi přesvědčivými argumenty. Profesionálně připravený vyhledávač, který vám přehledně zobrazí požadované informace, šetří čas jak na straně našich klientů, tak i na straně naší. Věřím, že v budoucnu nám přinese nové zajímavé kontakty."
 • Marie Urbášková
  Marketing Manager WANZL spol. s r.o.

  "Naše společnost využívá pro nabídku širokého portfolia svých výrobků různé formy internetové prezentace. Po několikaměsíčním využívání služeb Logismarketu s potěšením konstatujeme, že jsme pro nabídku výrobků produktového centra Logistika + průmysl zvolili velmi účinný marketingový nástroj. Poptávky, které dostáváme, jsou konkrétní a urychlují komunikaci mezi námi a zákazníkem."
 • Jana Kotoučová
  Ochodní ředitelka Rylespo, spol. s.r.o.

  "Portál Logismarket jsme sami našli na internetu. Jeho prostřednictvím jsme oslovili několik logistických firem s požadavkem transoceánského transportu našeho zboží. Byli jsme příjemně překvapeni tím, že po několika dnech nás telefonicky oslovil správce portálu a zajímal se o to, jak jsme spokojeni s jeho provozem a zda a jak zareagovaly kontaktované logistické subjekty. Oceňujeme zejména zájem o naši problematiku a příjemné vystupování ze strany správce portálu. Jeho služeb budeme určitě využívat i nadále."
 • Jarmila Emmins
  Marketing manager OMB composites EU a.s.

  "Logismarket je velmi pružná společnost, která nám v průběhu pár dní zajistila hned několik přepravních společností a nám tím ušetřila spoustu času. S kvalitou práce Logismarketu jsme víc než spokojeni a budeme i nadále rádi využívat služeb, které nabízí."
 • Iveta Sikorová
  Referentka přepravy Walmark, a.s

  "Se službami portálu Logismarket jsem velice spokojená, jelikož se  mi vždy naskytne možnost najít vhodného dodavatele a tím rozšířit naši síť."
 • Pavel Urbánek
  Vedoucí skladu Jaromír Steinhauser (Steinex), s.r.o.

  "Využili jsme portálu Logismarket při výběru dodavatele kartonů do naší firmy a s jeho službami jsme byli velice spokojeni. Přišlo nám mnoho cenových nabídek a reakce byla také rychlá. Při dalším výběrovém řízení určitě využijeme opět služeb Logismarketu."
 • Thomas Spieker
  Správní ředitel HOME SERVICE PARTNERS, S.L.L.

  "Najít LOGISMARKET na internetu zvládne každý. Vyplnit formulář je hračka. Kontaktovat firmy je snadné a účinné. Náklad jsme obdrželi do týdne, za výhodnou cenu. Je to opravdu neuvěřitelný portál."
 • Luis Bergnes de las Casas Fabregas
  Logistic Analyst Hewlett Packard Española, S.A.

  "Logismarket je velmi užitečný nástroj. Díky němu se dozvíme o všech novinkách v sektoru a prostřednictvím webu můžeme jediným kliknutím žádat o nabídky od dodavatelů."
 • José Cosialls
  Marketingový ředitel de Toyota Material Handling España

  "Logismarketu vděčíme za svůj úspěch. Díky naší přítomnosti v Logismarketu jsme získali nové a dobré obchodní kontakty."