null
null

RMV trans

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava chlazeného a mraženého zboží pod kontrolovanou teplotou. Spedice a skladování.

Teplá, Karlovarský, Ceská Republika

O RMV trans

Společnost RMV trans, a. s. byla založena v roce 1994 jedním majitelem a v lednu 2001 se transformovala na akciovou společnost.

Firma v současné době disponuje 20 soupravami tahačů s návěsem s chladící jednotkou. Vozový park tvoří spolehlivé vozy značky Scania a Mercedes a chladírenské návěsy značky Lamberet a Schmitz, chladící jednotky jsou značky Carrier. Všechna vozidla jsou majetkem firmy - po ukončení leasingu.

RMV trans, a.s. má své stálé zákazníky, jakými jsou například společnost TROLLI BOHEMIA s.r.o., výrobce želatinových bonbonů, Sahneböhm Praha, spol. s r.o., dovozce a velkoobchod s mléčnými výrobky, a Česká drůbež s.r.o.

Další reference mohou podat firmy CARGO-HORTIM, spol. s r.o., ZIMBO CZECHIA s.r.o. a MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.

V lednu roku 2004 firma získala Certifikaci ISO 9001 a každý rok bez problému prochází následnými audity.

POLITIKA JAKOSTI

  • Stálá spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě- vstřícnost zaměstnanců je jediná cesta ke spokojenosti zákazníka.
  • Odpovědnost za kvalitu přeprav je věcí každého z nás - neustále zvyšujeme kvalitu i rozsah poskytovaných služeb.
  • Smluvně garantované požadavky zákazníků bezezbytku vždy splníme - korektnost v jednání nám dává záruku stabilního zákazníka.
  • Profesionalita zaměstnanců je zárukou postavení firmy na trhu - sounáležitost a loajalita zaměstnanců s firmou je na prvním místě firemních hodnot.
Přesnost, spolehlivost, kvalita - neustále a ve všem! = priorita naší firmy

Certifikáty:

ISO 9001

Doporucené firmy Doprava a logistika

.C-CTU-947645484
null