Robopac

Tato firma je lídrem v oblasti balicí technologie, která používá strečové a další fólie. Její výroba dosahuje více než 5000 strojů za rok.

Gualdicciolo, San Marino, San Marino

O Robopac

Společnost ROBOPAC je lídrem v balení s použitím strečových fólií. S výrobou až 5000 strojů za rok dosáhla vedoucí pozice na trhu poloautomatických balicích strojů pro fixaci paletovaných nákladů, a také v sektoru horizontálních baliček s použitím strečových fólií i pro dlouhé zboží.
Robopac se také rozhodl rozšířit svoji nabídku o oblast tepelného smršťování a lepicích a plombovacích pásek a vytvořit tak jednu z nejširších nabídek na obalovém trhu.

Více než 70% výroby se vyváží na hlavní mezinárodní trhy jako: Německo, Francie, Velká Británie, Španělsko, Portugalsko, Řecko, Švýcarsko, Rakousko, Skandinávie, Benelux, Střední a Dálný východ, Oceánie, USA, Kanada, Mexiko a Jižní Amerika. To je možné díky rozvětvené obchodní síti jak v Itálii tak v zahraničí, která v současnosti zahrnuje více než 250 aktivních distributorů a je jednou z nejsilnějších stránek firmy.

ROBOPAC je součástí skupiny Aetna Group a distribuuje své výrobky prostřednictvím husté sítě distributorů a obchodních zástupců, ale také poboček a seskupených firem, které zajišťují potřebnou obchodní podporu a technický servis.
Ke skupině Grupo Aetna patří pobočky Aetna Group France, Aetna Group UK, Aetna Group Deutschland a Aetna Group USA.

Firma ROBOPAC vznikla v roce 1982 díky inovační myšlence patentované na světové úrovni: robot - stroj s vlastním pohonem, vybaven nabíjecími bateriemi a ramenem, které samostatně krouží kolem paletizovaného nákladu libovolných rozměrů a hmotnosti, aplikuje strečovou fólii a dosahuje tak fixace nákladu.

Dokonalá kvalita, plné uspokojení zákazníků, technologická inovace, velké ohodnocení lidských zdrojů, to jsou hlavní předměty, do kterých Robopac vždy investoval. Obdržení certifikátu ISO 9001 (VISION 2000) představuje nejen dosažení prestižního cíle, ale především podporuje úsilí firmy neustále zlepšovat své výkony.

Certifikáty:

ISO 9001 (VISION 2000)

.C_PDT_CAT-CTU-947645307-947645356