Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Horizontální balička s prstencem

Horizontální balička s prstencem (Robopac Orbit 4)

Produkt firmy Robopac

Horizontální balička s prstencem (Robopac Orbit 4)

Produkt firmy Robopac

Rychlost rotace prstence 160 ot./min.

Podrobné informace

Řada Orbit představuje styčný bod dvou technologií: disponuje nezbytnou flexibilitou vysokorychlostních balicích linek a zároveň širokými možnostmi využití horizontálních strojů řady Entry level, které se instalují do pracovních buněk nebo integrovaných linek.

Všechny stroje řady Orbit jsou vybaveny zabezpečením proti nehodám podle nejnovějších evropských bezpečnostních norem týkajících se balicích linek. Konstrukce stroje je uzpůsobena pro možnost vybavení různými napájecími zařízeními a zařízeními pro sběr výrobků během pracovního cyklu. Tak se stroje řady Orbit přizpůsobují různým výrobním technologiím, tvarům a rozměrům, což z nich činí ideální řadu pro všechna průmyslová odvětví.

Prstenec

Prstenec je vyroben z hliníku a je ke stroji připojen vysoce odolnými polyamidovými válečky. Je tak zaručena velká odolnost a spolehlivost stroje při rotaci.

Pneumatické přidržovače

Přidržovače na pneumatický pohon a automatické zasazení zajišťují správnou stabilizaci výrobku při balení. Rozsah provozu je možno upravit manuálně, tak aby bylo možno umístit přidržovače v různých výškách.

Jednotka stojanu na role

Jednotka stojanu na role s válečkem a přímou, průběžně nastavitelnou brzdou maximálně usnadňuje nasazení role a vsunutí fólie. Sklíčidlo je vybaveno systémem rychlého blokování a odblokování role, jednotka napínání zaručuje optimální využití fólie během procesu balení. Tato funkce je realizována pomocí mechanického válečku.

Jednotka přítlaku a ořezu

Vysoce spolehlivý automatický systém přítlaku a ořezu s dvojitou osou umožňuje automatizaci balicího procesu.

Ovládací panel

Pro ovládací panel bylo využito moderních technologií v podobě dotykového displeje. Na tomto velkém barevném displeji je možno rychle a jednoduše vytvářet programy. Kapacita paměti byla rozšířena a zvládne až 8 různých programů.

Technické specifikace

Rychlost rotace prstence 160 ot./min.
Rotace prstence s přenosem řetězu STD
Stojan na cívku s třecím válečkem STD
Pneumatická jednotka automatického ořezu za studena STD
Jednotka tahu motorového pásu při vstupu a výstupu L=850 mm STD
Šířka pásu 220 mm
Pevná výška pásu 800 mm
Boční vodítka při vstupu/výstupu STD
Jednotka s přidržovači při vstupu/výstupu STD
Průměr válečků 44 mm
Šířka válečků 240 mm
Proměnná rychlost posuvu s obracečkou 8÷17 m/1’
Spotřeba stlačeného vzduchu 3,5 NL/cyklus
Napájecí napětí 400 V. 3Ph +N - 50/60 Hz
Příkon 0,9 kW
Maximální vnější průměr role 200 mm
Výška role 50/125 mm
Síla fólie 17-50 µm
Vnitřní průměr role 76 mm

O firmě Robopac

Robopac

Robopac

Tato firma je lídrem v oblasti balicí technologie, která používá strečové a další fólie. Její výroba dosahuje více než 5000 strojů za rok.

Gualdicciolo, San Marino, San Marino

.P-CTA-947645307-947645356