PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Ronax Devices

(Ronax Devices s.r.o.)
Dovážíme PVC fólie a komponenty z USA. Vyrábíme lamelové clony, kyvná vrata a závěsy pro chladírenský, mrazírenský a potravinářský průmysl, výrobní haly, průjezdy a pěší průchody.


Podrobné informace o firmě  Ronax Devices

Společnost RONAX DEVICES s.r.o. byla založena v roce 2007. K jejímu založení přispěly dvě velmi důležité okolnosti a to:

  • velké využití PVC materiálu v potravinářství a chladírenství v USA
  • velmi malá nabídka těchto produktů v České republice

K tomu je nutné přidat neustálé zvyšování cen za elektrickou energii a vytápění a současné špatné životní prostředí. Naše PVC systémy pro chladírenství, mrazírenství a potravinářský průmysl ušetří až 50% elektrické energie chladících boxů, vitrín a komor. Prodlužuje životnost chladících agregátů a snižuje četnost servisních oprav.

Kromě dodávek lamelových (protiprůvanových) clon pro potravinářství se taktéž specializujeme na zamezení průvanu i úniku klimatizovaného vzduchu přes pěší průchody a průjezdy ve výrobních halách. Zde jsou cílem opět tepelné úspory, dále pak výhoda rychlého projetí uzavřeným úsekem oproti klasickým sekčním vratům a také zamezení vstupu hmyzu a ptactva do těchto prostor z hlediska hygienických nařízení.

Portfolio našich produktů neustále rozšiřujeme o další novinky prověřené trhem USA i současnými nařízeními pro ochranu zaměstnanců při práci, např. svařovací plenty. Snažíme se tak vždy maximálně vyjít vstříc čím dál náročnějším požadavkům zákazníka.

Pro výrobu a dodávku kompletních PVC systému používáme materiály pouze ze zahraničí (USA, EU).

Děkujeme Vám za důvěru a pevně věříme, že s našimi produkty budete plně spokojeni.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Halasova 810/8
703 00  Ostrava
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Ronax Devices

.C-CTU-2932696341