Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Ronax Devices

Dovážíme PVC fólie a komponenty z USA. Vyrábíme lamelové clony, kyvná vrata a závěsy pro chladírenský, mrazírenský a potravinářský průmysl, výrobní haly, průjezdy a pěší průchody.

Ostrava, Ceská Republika

O Ronax Devices

Společnost RONAX DEVICES s.r.o. byla založena v roce 2007. K jejímu založení přispěly dvě velmi důležité okolnosti a to:

  • velké využití PVC materiálu v potravinářství a chladírenství v USA
  • velmi malá nabídka těchto produktů v České republice

K tomu je nutné přidat neustálé zvyšování cen za elektrickou energii a vytápění a současné špatné životní prostředí. Naše PVC systémy pro chladírenství, mrazírenství a potravinářský průmysl ušetří až 50% elektrické energie chladících boxů, vitrín a komor. Prodlužuje životnost chladících agregátů a snižuje četnost servisních oprav.

Kromě dodávek lamelových (protiprůvanových) clon pro potravinářství se taktéž specializujeme na zamezení průvanu i úniku klimatizovaného vzduchu přes pěší průchody a průjezdy ve výrobních halách. Zde jsou cílem opět tepelné úspory, dále pak výhoda rychlého projetí uzavřeným úsekem oproti klasickým sekčním vratům a také zamezení vstupu hmyzu a ptactva do těchto prostor z hlediska hygienických nařízení.

Portfolio našich produktů neustále rozšiřujeme o další novinky prověřené trhem USA i současnými nařízeními pro ochranu zaměstnanců při práci, např. svařovací plenty. Snažíme se tak vždy maximálně vyjít vstříc čím dál náročnějším požadavkům zákazníka.

Pro výrobu a dodávku kompletních PVC systému používáme materiály pouze ze zahraničí (USA, EU).

Děkujeme Vám za důvěru a pevně věříme, že s našimi produkty budete plně spokojeni.

.C_PDT_CAT-CTU-947645307-947645348