Ronex

Již od roku 1992 Vám firma Ronex pomáhá prodávat Vaše výrobky navržením vhodného obalu a dodáním balicích strojů a materiálů pro jeho realizaci.

Praha 9, Hl. m. Praha, Ceská Republika

O Ronex

V našem předváděcím centru Vám předvedeme několik balicích strojů a tím i možností a způsobů zabalení. Zprovoznění a zaškolení obsluhy našimi techniky je zdarma. Na všechny stroje provádíme záruční i pozáruční servis do 48 hodin. Ke strojům dodáváme široký sortiment obalových materiálů, který je vždy připraven k okamžité distribuci.

Nepoužíváte-li strojní balení, můžeme Vám nabídnout levnější variantu balení Vašich výrobků do sáčků, odnosných tašek či pytlů, které pro Vás na míru vyrobíme již od velmi malých množství. Pro skupinové balení Vašich výrobků Vám naše kartonážka vyrobí přepravní krabice. Kromě nich Vám můžeme nabídnout také všechny druhy výseků, krabičky na cukrovinky, krabice na pizzu, tubusy, desky a další výrobky z kartonu.

Pro ochranu Vašeho zboží při přepravě dodáváme ochranné papírové hrany, které řežeme na požadované délky.

Nechcete-li se sami zatěžovat balením např. Vašich reklamních akcí nabízíme Vám naši službu: balení na zakázku. V naší balírně Vám zabalíme Vaše zboží včetně lepení etiket, vkládání letáků apod.

Pro Vaše luxusní výrobky - zlato, šperky hodinky sklo apod. Vám naše středisko potahované kartonáže vyrobí na zakázku předkládací plata, krabičky a veškeré aranžérské potřeby pro výlohy vašich obchodů.

Naši pracovníci Vám také rádi navrhnou vhodný obal pro vaše dárky a to ve formě potahovaných krabiček, tubusů, etují, nebo obalů na víno.

Potahový materiál je k dispozici od levných papírů po luxusní francouzskou flokáž (samet) nebo koženku. Flokáž prodáváme také jako samostatný materiál na mnoha podkladech - papír, textil. PVC, PS, karton, samolepka. RONEX je členem EKO-KOM s číslem EK-P-03000043, čímž zajišťuje likvidaci obalů uvedených jím na trh.

Dokumenty ke stažení

Doporucené firmy Obaly, balicí a plnicí stroje

.C-CTU-947645307