Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Speciální plošiny

Speciální plošiny (Blue Lift, Denka Lift, Falcon Spider )

Produkt firmy Rothlehner

Speciální plošiny (Blue Lift, Denka Lift, Falcon Spider )

Produkt firmy Rothlehner

Pásové a úzké

Pásové

Pracovní plošiny na pásových podvozcích se těší vzhledem ke své mimořádné rozměrové kompaktnosti a vysoké průchodnosti terénem stoupající oblibě.

Tyto stroje byly koncipovány pro extrémní nasazení a univerzální možnosti použití. Široké možnosti využití jsou dány jednak vysokou průchodností terénem ale i stoupavostí 28%. Dokonce ani běžné dveře nepředstavují žádnou překážku, protože průjezdná šířka představuje pouhých 78 cm. Pracovní výška plošiny dosahuje 12 m v celém rozsahu s košem obsazeným dvěma osobami. Při hmotnosti cca 1 550 kg je možná přeprava na běžném automobilovém přívěsu. Pohon pomocí tichého benzínového agregátu umožňuje nezávislou práci. Vzhledem ke kloubové stavbě výložníku a teleskopickému JIB rameni jsou snadno překonávány i složité překážky v celém pracovním dosahu.

Úzké

Pracovní plošiny Narrow byly původně vyvíjeny pro použití ve velkých interiérových prostorách a na letištích v USA, lze je však přirozeně používat také v exteriéru.
Malá hmotnost a velké opěrné desky umožňují použití také na drahé a na zatížení citlivé podlaze.

V důsledku použití dvou o 360° otočných řízených náprav jsou manévrovací schopnosti skoro neomezeny. Maximální pracovní výška činí 28 metrů. Automatické omezení zatěžovacího momentu zajišťuje optimální stranový dosah v závislosti na zatížení v koši. Všechny pracovní plošiny DENKA LIFT podléhají nejpřísnějším bezpečnostním normám. Veškeré elektrické a hydraulické systémy jsou vybaveny dvojitou bezpečnostní funkcí. Válce jsou vybaveny ventily pro případ roztržení hadic a všechny funkce pohybů jsou jištěny přetlakovými ventily.

Teleskopický výložník je vyroben ze speciálně extrudovaného, bezešvého (bez svarů) taženého hliníkového profilu, který zajišťuje dobrou stabilitu a malou hmotnost.
Vlastnosti výložníku v kombinaci se systémem plynulého ovládání vytvářejí pro uživatele v koši bezpečné a funkční pracoviště. Typickými oblastmi použití jsou údržbářské práce v interiéru. Např. v nákupních centrech, kostelech, letištích, atriích atd.

O firmě Rothlehner

Rothlehner

Pokud hledáte kvalitní techniku a služby pro Vaše výškové práce, s důvěrou se obraťte právě na nás.

Praha 9 ,Ceská Republika

.P-CTU-947644175