PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Samba servis

(Samba servis, spol. s.r.o.)
Skladování a logistické služby. Příjem zboží, příprava palet pro expedici, odeslání, možnost i zařízení dopravy. Elektronická evidence, pravidelné reporty.


Podrobné informace o firmě  Samba servis

Máme k dispozici sklady cca 60 km na jih od Prahy. Sklady jsou umístěny u silnice č. 18 mezi rychlostní silnicí R4 a E55.

Nabízíme kompletní skladovací a logistické služby včetně evidence a dopravy. Zajišťujeme vychystávání a dodávky Vašeho zboží ze skladů do obchodních řetězců, velkoobchodů, maloobchodů, ale také jednotlivcům. Vždy v množství a čase podle objednávek. Vyskladňujeme nejen paletové množství, ale i balíkové a kusové. Na požadavek zákazníka připravíme výkaz Intrastat, povinné evidence obalů a pod. Samozřejmostí je elektronická evidence a pravidelné reporty.

Sklady jsou koncipovány jak pro skladování v regálových systémech, tak pro skladování na zemi. Uskladníme i zcela nestandartní rozměry zboží.
Z dalších služeb nabízíme překládání zboží, jeho rozdělování nebo skládání do kompletů. Dále nabízíme balení a přebalování, etiketování, vkládání letáků, návodů a to i s možností tisku, výrobou kartonových krabic, proložek a podobně.

Cenové nabídky rádi zpracujeme po upřesnění Vámi požadovaných služeb a rozsahu spolupráce. Nabízíme fakturaci pouze za uskladněné palety a využité služby.
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Voračice 4
257 53  Vrchotovy Janovice
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Samba servis

.C-CTU-947645484