PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Nová řada průmyslových vah s vysokým rozlišením Combics CH

  • 29/07/2008, Göttingen (Německo)

  • Nové modely vah mají kapacitu vážení od 16 do 300 kg a vážicí plošiny založené na monolytické struktuře, která umožňuje zobrazení hodnot vážení s rozlišením až 340.000 cifer pro čtení.

 

Sartorius, specialista na měření a vážení, tak doplňuje svou řadu Combics o sérii průmyslových vah CH s vysokým rozlišením přesnosti. Nové modely vah mají vážicí kapacitu od 16 do 300 kg a vážicí plošinu založenou na monolytické struktuře, která umožňuje zobrazení hodnot vážení s rozlišením až 340.000 cifer pro čtení (např. 34 kg s čitelností až do 0,1 g). Tato série vah zaručuje rychlé výsledky vážení při nejrůznějších podmínkách instalace, aniž by se snížila schopnost přesného vážení, díky krátkým měřicím intervalům a snížené citlivosti na vibrace nebo na elektricky kompenzované předvažování.

Kromě toho se tyto váhy snadno integrují do výrobních procesů s certifikáty GMP/GLP díky vnitřním kalibračním závažím a vykazují rychlé a věrné výsledky vážení i za ztížených podmínek vážení, které vyžadují vysokou ochranu proti proudům vody nebo prachu (IP65 nebo IP67). Stejně jako ostatní modely série Combics lze tyto váhy nastavit individuálně, jsou snadno ovladatelné a vybavené velkým výběrem datových rozhraní. Dostupné jsou váhy CH s nosnostmi od 16 do 300 kg, vážicími plošinami o rozměrech 400 x 300, 560 x 450 a 800 x 600 mm a s výběrem verzí displeje a kontrolní jednotky s  různými funkcemi. Obě verze jsou vyrobeny celé z nerezové oceli a všechny modely je možno žádat také ve verzi ověřené ve fabrice ve II. třídě přesnosti.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Weender Landstrasse 94-108
37075  Göttingen
Niedersachsen - NĚMECKO
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)