Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

SB Stěhování Brno
SB Stěhování Brno

SB Stěhování Brno

SB Stěhování Brno s.r.o.

Komplexní služby stěhování, autodopravy a skladování.

Brno, Jihomoravský , Ceská Republika

O SB Stěhování Brno

„Stěhování chápeme jako důležitý životní krok. Věříme v jedinečnost Vašeho domova a jsme připraveni plnit všechna Vaše přání a představy s cílem pohodlné a bezpečné realizace.“
Martin Skoupý, jednatel společnosti

SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o. je společnost zabývající se komplexními službami na trhu stěhování a autodopravy s důrazem na vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Jsme odborníci na stěhování v Brně. Provádíme stěhování bytů, kanceláří a celých firem, skladů, archivů, vyklízení a likvidace pozůstalostí apod. Specializujeme se na stěhování a přepravu těžkých břemen jako jsou piana, klavíry, trezory, stroje či gastronomická zařízení.

V rámci stěhování zajišťujeme dodávku balicího a přepravního materiálu, montáž i demontáž nábytku. Poskytujeme skladovací služby. Stěhujeme v rámci ČR i po celé Evropě. Pro naše firemní zákazníky provozujeme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu.

Naše motto

Stěhování nás baví a jsme hrdí na svou práci! S nadšením poskytujeme odborné a profesionální služby, jež překonávají očekávání našich zákazníků.

Naše hodnoty

  • Kvalita
  • Profesionalita
  • Poctivost
  • Důvěryhodnost
  • Bezpečnost>

Dokumenty ke stažení

.C_PDT_CAT-CTA-947645484-2476473506