Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Scaglia INDEVA

Design a výroba průmyslových manipulačních strojů k produktivnější manipulaci s jakýmkoli nákladem.

Brembilla, Bergamo, Itálie

O Scaglia INDEVA

Scaglia INDEVA od roku 1970 navrhuje a vyrábí průmyslové manipulátory. Dnes je světovým poskytovatelem řešení pro manipulaci s náklady. Díky svým dlouholetým zkušenostem, know-how a technologiím vyvinutých ve svém vývojovém oddělení, může Scaglia INDEVA uspokojit potřeby firem, které působí i v těch nejnáročnějších průmyslových odvětvích a zároveň zaručit ergonomii a spolehlivost svých zařízení.

INDEVA Scaglia byla první společností na světě, která v roce 1970 aplikovala elektroniku do průmyslových manipulátorů a dnes je světovým lídrem v navrhování a výrobě inteligentních manipulátorů INDEVA.

Zařízení INDEVA představují evoluci tradičních průmyslových manipulátorů: jedná se o inteligentní průmyslové manipulátory s elektronickým ovládáním. INDEVA je součástí série Liftronic, která je převratnou novinkou mezi průmyslovými manipulátory. Když potřebujete rychlost, plynulost pohybu a přesné polohování nákladu, INDEVA Vám poskytne bezpečnou a produktivní manipulaci pomocí zařízení, která se svou flexibilitou a přesností pohybu podobají lidskému operátorovi, ale vynikají silou stroje.

Scaglia INDEVA také nabízí tradiční pneumatické manipulátory a dokáže tak reagovat na poptávku po vhodných systémech pro aplikace v kontrolovaném či nebezpečném prostředí podle ATEX. Řada manipulátorů PN zahrnuje tradiční pneumatické manipulátory.

Ve srovnání s tradičními pneumatických manipulátory, nabídka INDEVA přináší výhody, které se promítají v lepší ergonomii, bezpečnosti a produktivitě:

  • Automatické vyvažování a detekce hmotnosti;
  • Přesnost umísťování břemene;
  • Rychlost manipulace;
  • Zvýšená viditelnost;
  • Snadná manipulace;
  • Všestrannost
.C_PDT_CAT-CTU-947644175-947644214