Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

DB Schenker zvítězil ve výběrovém řízení na dodavatele logistických služeb na přepravu materiálu pro českou účast na Všeobecné světové výstavě EXPO 2010 v Šanghaji. DB Schenker zajistí významné přepravy materiálu z České republiky až do místa konání světové výstavy.

Jsme rádi, že dosavadní spolupráce s DB Schenker potvrzuje vysokou kvalitu, kterou jsme po logistickém partnerovi ve výběrovém řízení požadovali. Vzhledem k mezinárodnímu významu české účasti na EXPO 2010 klademe na profesionalitu dodavatelů velký důraz," říká generální komisař účasti České republiky na Všeobecné světové výstavě EXPO 2010 Pavel Antonín Stehlík.

EXPO patří mezi nejprestižnější světové výstavy a svým významem je srovnatelné jen s olympiádou. Logistická podpora takto náročné výstavy klade na dodavatele služeb ty nejvyšší nároky. Využijeme všech našich zkušeností k tomu, abychom zajistili veškeré služby včas a přesně dle požadavků zákazníka," uvádí Tomáš Holomoucký, ředitel společnosti Schenker.

Přeprava nákladu na EXPO je v plném proudu a bude pokračovat během celé výstavy. „DB Schenker zajišťuje širokou škálu přeprav od dodávek materiálu pro zázemí českého pavilonu, přes materiálové zajištění doprovodných výstav a dodání technického vybavení potřebného pro prezentaci v rámci Českého národního dne, až po přepravu dvou bronzových reliéfů pro štěstí ze sochy Sv. Jana Nepomuckého z Karlova mostu," dodává Tomáš Holomoucký.

Všeobecná světová výstava EXPO 2010 v Šanghaji začne 1. května a potrvá půl roku. Dne 17. května se odehraje v prostorách výstaviště Český národní den, který budou následovat další doprovodné programy. Čínští organizátoři počítají s návštěvností 70 milionů lidí.