PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

DB Schenker pomáhá s přepravou pomoci na Haiti

  • 20/01/2010, Praha

  • Společnost DB Schenker organizuje mimořádné zásilky humanitární pomoci pro skupinu leteckých organizací "Wings of Help".

 

DB Schenker organizuje ve spolupráci se skupinou "Wings of Help" leteckou dopravu humanitární pomoci pro oběti přírodní katastrofy na Haiti.

Humanitární dary, především od dárců z řad firem, jsou shromažďovány na stanovišti společnosti Schenker ve městě Kelsterbach, které se nachází v blízkosti Mezinárodního letiště Frankfurt. Mladí zaměstnanci DB Schenker dobrovolně pracují do noci, aby základní materiální potřeby jako jsou léky a sušené mléko, byly včas zaslány na místo postižené katastrofou.

Vynakládáme veškeré možné úsilí a znalosti, aby humanitární pomoc dorazila rychle a v pořádku na Haiti. Velmi nám pomohlo, že jsme v loňském roce otevřeli nový víceúčelový terminál na Mezinárodním letišti ve Frankfurtu. Naše logistické operace jsou teď mnohem efektivnější a jsme schopni zajistit, aby se zásilky s humanitární pomoci včas dostaly k obětem této přírodní katastrofy," říká Dr. Rüdiger Grube, generální ředitel a předseda představenstva Deutsche Bahn.

"Wings of Help" je německá síť civilních leteckých organizací, které působí na území Evropy. Cílem této skupiny je podpora humanitárních aktivit po celém světě.

DB Schenker - držitel titulu Námořní přepravce roku 2008
DB Schenker - držitel titulu Evropská logistická společnost roku 2007

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa K Vypichu 1087
252 19  Rudná u Prahy
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)