Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Schoeller Arca Systems, přední dodavatel vratných přepravních obalových systémů, uvádí na trh přepravku nové generace IntegraTM Ultimate vyrobenou z recyklovatelného polypropylenu schváleného pro užití v potravinářském průmyslu.

Přepravka, která vychází z původní řady Integra, je vylepšena větší výškou (400 mm) a užitným objemem. Také má nový tvar rukojetí, které zvyšují ekonomičnost manipulace. Vně přepravky i uvnitř (na víku) je speciální plocha pro čárové kódy, které zjednodušují a zrychlují opravy.

Odběratelé mohou využívat foto etikety a zvětšenou plochu pro potisk firemním logem. Plombování a páskování je nyní rozšířené o páskové plomby a je kompatibilní s předchozí verzí. Hladký minimálně žebrovaný povrch a volitelné odvodňovací otvory usnadňují mytí.
Přepravky jsou použitelné s vozíčky, dopravníky a dalším automatizovaným vybavením a jsou plně kompatibilní s předchozí generací Integra.