PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

SDS

(SDS srl)
Tato firma je lídrem ve výrobě a distribuci izotermických kontejnerů POLIBOX®.


Podrobné informace o firmě  SDS

S.D.S. se věnuje neustálému výzkumu materiálů i konečných výrobků a jejich technologické inovaci. Výrobu našich produktů provádíme sami od přímého nákupu surovin po kontrolu výrobních procesů specializovaných průmyslových odvětví, která s námi spolupracují. Tento způsob výroby nám umožňuje sledování, flexibilitu a rychlou adaptaci na nové požadavky trhu.

Technická aktualizace a neustálý dialog s našimi klienty jsou podněty pro stálé zlepšování kvality produktů SDS, úrovně našich služeb a poměru kvality/ ceny. Zaručují naše technické know-how a schopnost nabízet řešení na míru podle specifických přání našich klientů.

To je naše filosofie práce a obchodní i výrobní spolupráce s velkými národními i mezinárodními společnostmi, která nabízí možnost zaručit originální řešení a tak občas proaktivně předcházet potřebám zákazníků.

Našim zákazníkům nabízíme kromě kvalitních výrobků také maximální péči v jakékoli fázi prodeje i záruční a pozáruční servis.

HLEDÁME DISTRIBUTORY PRO VOLNÉ OBLASTI - NUTNÁ ZNALOST ITALŠTINY, ANGLIČTINY, FRANCOUZŠTINY NEBO ŠPANĚLŠTINY PRO KOMUNIKACI SE SÍDLEM FIRMY 

 

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Via per Pogliano, 22
20014  Nerviano
Milano - ITÁLIE
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty SDS

.C-CTU-947645027