Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

SDS

Tato firma je lídrem ve výrobě a distribuci izotermických kontejnerů POLIBOX®.

Nerviano, Milano, Itálie

O SDS

S.D.S. se věnuje neustálému výzkumu materiálů i konečných výrobků a jejich technologické inovaci. Výrobu našich produktů provádíme sami od přímého nákupu surovin po kontrolu výrobních procesů specializovaných průmyslových odvětví, která s námi spolupracují. Tento způsob výroby nám umožňuje sledování, flexibilitu a rychlou adaptaci na nové požadavky trhu.

Technická aktualizace a neustálý dialog s našimi klienty jsou podněty pro stálé zlepšování kvality produktů SDS, úrovně našich služeb a poměru kvality/ ceny. Zaručují naše technické know-how a schopnost nabízet řešení na míru podle specifických přání našich klientů.

To je naše filosofie práce a obchodní i výrobní spolupráce s velkými národními i mezinárodními společnostmi, která nabízí možnost zaručit originální řešení a tak občas proaktivně předcházet potřebám zákazníků.

Našim zákazníkům nabízíme kromě kvalitních výrobků také maximální péči v jakékoli fázi prodeje i záruční a pozáruční servis.

HLEDÁME DISTRIBUTORY PRO VOLNÉ OBLASTI - NUTNÁ ZNALOST ITALŠTINY, ANGLIČTINY, FRANCOUZŠTINY NEBO ŠPANĚLŠTINY PRO KOMUNIKACI SE SÍDLEM FIRMY 

 

.C_PDT_CAT-CTA-947645027-2097236143