PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Sedláček

(Sedláček, v.o.s.)
Společnost je autorizovaným prodejcem čistící a úklidové techniky Kärcher. Dodáváme vysokotlaké čističe Kärcher, průmyslové vysavače, zametací stroje i podlahové mycí stroje.


Podrobné informace o firmě  Sedláček

Společnost Sedláček, v.o.s. působí na trhu od roku 1994 a zabývá se dosahováním čistoty ve všech oblastech lidské činnosti. Společnost sídlí v Příbrami, další pobočky jsou v Kolíně a v Plzni. Všechny provozovny mají vlastní parkoviště.

Společnost Sedláček, v.o.s. dodává výkonné čistící a úklidové stroje Kärcher pro profesionální i domácí použití. Jsme autorizovaným prodejcem strojů Kärcher a autorizovaným servisním střediskem Kärcher. Dodáváme vysokotlaké čističe Kärcher,  vysavače na suché i mokré vysávání, podlahové mycí a zametací stroje, parní čističe nebo čističe koberců.

Naše společnost dále řeší hygienické potřeby (papírové ručníky, mýdlo, toaletní papír, kapesníčky) a produkty osobní hygieny do kanceláří, škol, nemocnic i domácností. Hygienické potřeby Kimberly Clark jsou nejlepší volba tam, kde komfort a hygiena hrají důležitou roli.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Zdaboř 488
261 01  Příbram
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Sedláček

.C-CTU-2490310608