null
null

Sedláček

Společnost je autorizovaným prodejcem čistící a úklidové techniky Kärcher. Dodáváme vysokotlaké čističe Kärcher, průmyslové vysavače, zametací stroje i podlahové mycí stroje.

Příbram, Ceská Republika

O Sedláček

Společnost Sedláček, v.o.s. působí na trhu od roku 1994 a zabývá se dosahováním čistoty ve všech oblastech lidské činnosti. Společnost sídlí v Příbrami, další pobočky jsou v Kolíně a v Plzni. Všechny provozovny mají vlastní parkoviště.

Společnost Sedláček, v.o.s. dodává výkonné čistící a úklidové stroje Kärcher pro profesionální i domácí použití. Jsme autorizovaným prodejcem strojů Kärcher a autorizovaným servisním střediskem Kärcher. Dodáváme vysokotlaké čističe Kärcher,  vysavače na suché i mokré vysávání, podlahové mycí a zametací stroje, parní čističe nebo čističe koberců.

Naše společnost dále řeší hygienické potřeby (papírové ručníky, mýdlo, toaletní papír, kapesníčky) a produkty osobní hygieny do kanceláří, škol, nemocnic i domácností. Hygienické potřeby Kimberly Clark jsou nejlepší volba tam, kde komfort a hygiena hrají důležitou roli.

.C-CTU-2490310608
null