PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Sico

(SICO RENT s.r.o.)
Pronájem pracovních plošin a manipulátorů


Podrobné informace o firmě  Sico

Naše firma zahájila svoji činnost v roce 2001 a od samotného počátku jsme společnou týmovou prací usilovali o to, abychom našli tu nejlepší cestu k našim zákazníkům. Tohoto našeho záměru jsme se snažili dosáhnout především tím, že jsme pečlivě naslouchali našim zákazníkům a následně jim pronajali pracovní plošiny přesně podle jejich aktuálních potřeb. Na základě mnoha pozitivních ohlasů, věrnosti našich zákazníků a vzhledem k neustálému zvyšování jejich počtu jsme usoudili, že kráčíme správným směrem a i v budoucnu budeme spolehlivým partnerem v řešení veškeré problematiky výškových prací. To vše navíc za pomoci těch nejmodernějších pracovních plošin v našem oboru.

V současnosti nepochybně patříme v rámci České republiky na samotnou špičku a to jak moderností provozovaných zařízení, uceleným typovým sortimentem, průměrným stářím celého strojového parku, ale i profesionálním prováděním nutných nebo preventivních servisních zásahů, zavedeným komplexním firemním informačním systémem, vyspělým technickým zázemím, sítí provozoven a v neposlední řadě pak několika typovými možnostmi přepravy a to jednoho, dvou, tří nebo dokonce i osmi strojů najednou na místo určení.

Disponujeme tím nejucelenějším sortimentem zdvihacích zařízení různých typů, který aktuálně dosahuje počtu více než dvousetpadesáti strojů. Téměř všechny stroje byly pořízené jako nové a v mnoha případech se jednalo o novinky ve výrobních programech těchto předních světových výrobců:

Haullote-Pinguely (Francie), Denka-lift (Dánsko), UpRight (USA), PB (Německo), GSR (Itálie), Manitou (Francie), Genie (USA), Dino-lift (Finsko).

Naše služby se snažíme nadále neustále zkvalitňovat, a proto jsme se na základě požadavků našich zákazníků rozhodli zařadit od března 2005 do našeho již tak širokého sortimentu také manipulátory.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Vinořská 96
250 73  Jenštejn
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Sico

.C-CTU-947644175