null
null

Sico

Pronájem pracovních plošin a manipulátorů

Jenštejn, Ceská Republika

O Sico

Naše firma zahájila svoji činnost v roce 2001 a od samotného počátku jsme společnou týmovou prací usilovali o to, abychom našli tu nejlepší cestu k našim zákazníkům. Tohoto našeho záměru jsme se snažili dosáhnout především tím, že jsme pečlivě naslouchali našim zákazníkům a následně jim pronajali pracovní plošiny přesně podle jejich aktuálních potřeb. Na základě mnoha pozitivních ohlasů, věrnosti našich zákazníků a vzhledem k neustálému zvyšování jejich počtu jsme usoudili, že kráčíme správným směrem a i v budoucnu budeme spolehlivým partnerem v řešení veškeré problematiky výškových prací. To vše navíc za pomoci těch nejmodernějších pracovních plošin v našem oboru.

V současnosti nepochybně patříme v rámci České republiky na samotnou špičku a to jak moderností provozovaných zařízení, uceleným typovým sortimentem, průměrným stářím celého strojového parku, ale i profesionálním prováděním nutných nebo preventivních servisních zásahů, zavedeným komplexním firemním informačním systémem, vyspělým technickým zázemím, sítí provozoven a v neposlední řadě pak několika typovými možnostmi přepravy a to jednoho, dvou, tří nebo dokonce i osmi strojů najednou na místo určení.

Disponujeme tím nejucelenějším sortimentem zdvihacích zařízení různých typů, který aktuálně dosahuje počtu více než dvousetpadesáti strojů. Téměř všechny stroje byly pořízené jako nové a v mnoha případech se jednalo o novinky ve výrobních programech těchto předních světových výrobců:

Haullote-Pinguely (Francie), Denka-lift (Dánsko), UpRight (USA), PB (Německo), GSR (Itálie), Manitou (Francie), Genie (USA), Dino-lift (Finsko).

Naše služby se snažíme nadále neustále zkvalitňovat, a proto jsme se na základě požadavků našich zákazníků rozhodli zařadit od března 2005 do našeho již tak širokého sortimentu také manipulátory.

.C-CTU-947644175
null