Sinfo

Zpracování polyuretanových a polyetylénových pěn, vývoj a výroba konstruovaných obalů

Mladá Vožice, Ceská Republika

O Sinfo

Společnost SINFO, spol. s r.o. zahájila svoji činnost v květnu 1994. Byla založena jako společný rakousko-český podnik - je součástí nadnárodního koncernu pro výrobu a zpracování polyuretanových pěn EUROFOAM.

Společnost EUROFOAM je největším producentem lehčených polyuretanových pěn v Evropě a druhým největším výrobcem těchto materiálů na světě. Zakladateli EUROFOAMU jsou dva tradiční evropští výrobci PUR, firma GREINER Holding AG z Rakouska a firma RECTICEL S.A. z Belgie.

Naše společnost si za dobu své existence vybudovala pevné základy, na kterých stále v dobrém tempu staví prosperující podnik s budoucností. Vybudovali jsme síť odběratelů, která se neustále rozrůstá o nové zákazníky, jež si získáváme kvalitními materiály, pružnou výrobou, skvělým servisem a v neposlední řadě, jelikož vývoj i v této oblasti jde neustále kupředu, nabídkou nových materiálů. Máme kvalitní zázemí v podobě technologií, které používáme ve výrobě a v podpoře našich dodavatelů, spolu s kterými jsme schopni vyrobit a dodat našim zákazníkům právě to, co po nás požadují.

Doporucené firmy Obaly, balicí a plnicí stroje

.C-CTU-947645307