PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Spedos

(Spedos s.r.o.)
Společnost SPEDOS s.r.o. nabízí nejširší sortiment automatických dveřních a vratových systémů v České i Slovenské republice.


Podrobné informace o firmě  Spedos

SPEDOS s.r.o., původně obchodní firma, zabývající se dovozem různorodé škály výrobků pro stavebnictví, se postupně stala významnou výrobní společností s jasnou orientací a specializací, která již několik let zaujímá jednu z nejvyšších příček ve svém oboru na domácím trhu a stále více směřuje její produkce také na trhy zahraniční.
Dnes sídlí ve vlastním výrobním a administrativním komplexu, investuje do špičkových výrobních zařízení, vlastního výzkumu a vývoje, a díky kvalitě a dynamické obchodní politice se úspěšně prosazuje v souboji s tuzemskými i zahraničími konkurenty.

Přes 55.000 realizací
V současné době najdete v nabídce společnosti Spedos s.r.o. nejširší sortiment automatických dveřních a vratových systémů v České i Slovenské republice. Spedos s.r.o. tak nabízí svým odběratelům všechny výhody, vyplývající z kompletní dodávky od jednoho dodavatele.

KOMPLEXNÍ NABÍDKY SOUVISEJÍCÍCH SLUŽEB
• Konzultace
jsou základem pro technicky, technologicky, ale i cenově variabilní návrhy variant budoucí dodávky.
• Projekty
se vždy snažíme optimalizovat přesně podle potřeb zákazníků.
• Vývoj
se opírá o vlastní vývojové oddělení, které začleňuje do svého programu zejména požadavky a připomínky tuzemských uživatelů.
• Vlastní výroba
umožňuje flexibilitu dodacích lhůt i rychlé řešení konstrukčně a termínově velmi náročných projektů.
• Montáže
jsou prováděny výhradně kvalifikovanými školenými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi. Tak je zajištěna rychlost i kvalita montáží.
• Garance
neseme plnou odpovědnost za bezvadné fungování našeho výrobku; nabízíme nadstandardní záruční lhůty a péči o zákazníka po celou dobu životnosti výrobku. Zákazníkům jsme k dispozici 24 hodin denně.
• Prevence
je odrazem našeho zájmu o zachování co nejvyšší životnosti našich výrobků. Nabízíme pravidelné preventivní prohlídky v rámci záručního i pozáručního servisu včetně několika variant preventivní péče.
• Servis
je Vám k dispozici kdykoli a kdekoli po 24 hodin denně; VLASTNÍ servisní pracovníci, VLASTNÍ výroba a rychle dostupné náhradní díly zajistí rychlý a hospodárný servis po celé ČR i na Slovensku.
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Hranická 771
757 01  Valašské Meziříčí
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Spedos

.C-CTU-2932696341