Starlift

Výhradní zástupce pro prodej a servis vysokozdvižných vozíků a skladové manipulační techniky Mitsubishi v České republice.

Praha 3, Ceská Republika

O Starlift

Dodáváme originální náhradní díly pro vysokozdvižné vozíky. Provozujeme také bazar a prodej použitých a repasovaných vysokozdvižných vozíků.

Naše nabídka zahrnuje čelní vysokozdvižné vozíky, motorové vysokozdvižné vozíky: diesel vozíky, plynové (LPG) vozíky, elektrické vozíky, dále tříkolové vysokozdvižné vozíky, čtyřkolové vysokozdvižné vozíky, skladové vysokozdvižné vozíky, ručně vedené vysokozdvižné vozíky, ale i nízkozdvižné vozíky, stohovací vozíky, vychystávací vozíky, vozíky s výsuvným stožárem, retruck, tahače, plošinové vozíky. Poradíme vám s nákupem nových vysokozdvižných vozíků nebo použitých (repasovaných či bazarových) vysokozdvižných vozíků, případně vám doporučíme pronájem vysokozdvižného vozíku.

Klíčovými činnostmi společnosti STARLIFT s.r.o. jsou:

  • prodej nové a použité manipulační techniky
  • pronájem vysokozdvižných vozíků (vzv) a manipulačních zařízení
  • autorizovaný záruční a pozáruční servis vysokozdvižných vozíků (vzv) Mitsubishi a Caterpillar
  • servis vysokozdvižných vozíků (vzv) jiných značek
  • dodávka originálních náhradních dílů pro vysokozdvižné vozíky (vzv)
  • poradenství v oblasti manipulačních činností a techniky
  • servisní smlouvy
  • finanční služby

Vysokozdvižné vozíky (vzv) této světové značky dodává Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe B.V. (MCFE) se sídlem v Holandsku. Prodej vysokozdvižných vozíků (vzv) od tohoto renomovaného výrobce má v České republice více než patnáctiletou tradici. Společnost STARLIFT s.r.o. se svým komplexním programem manipulační techniky je pokračovatelem této tradice od r. 2002.

Pracovníci společnosti STARLIFT s.r.o. mají bohaté zkušenosti v obchodní a servisní činnosti s vysokozdvižnými vozíky a manipulační technikou, které jsou zárukou kvalitní péče o zákazníka. Sídlo dynamicky se rozvíjející společnosti je v Praze.

Doporucené firmy Paletové, vysokozdvižné a skladové vozíky

.C-CTU-947644102