Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Stěhování kvalitně Praha
Stěhování kvalitně Praha

Stěhování kvalitně Praha

Stěhování kvalitně s.r.o., Praha

Profesionální stěhovací služby. Stěhujeme od bytů až po celé úřady.

Praha, Hl. m. Praha, Ceská Republika

O Stěhování kvalitně Praha

Společnost stěhování kvalitně s.r.o. vám nabízí kompletní stěhovací servis od stěhování bytů po celé úřady, instituce a firmy. Zajišťujeme firmám stěhování trezorů, klavírů a jiných těžkých břemen na veletrhy, firemní akce, prezentace a další aktivity, vyžadující přestěhování těžkých, nebo objemných předmětů. Pojištění a dobré reference jsou pro nás samozřejmostí.

Stěhovací a vyklízecí služby provádíme jak po celé ČR, státech Evropské Unie, tak i u většiny ostatních států Evropy. Naši specialisté Vám rádi poradí s přípravou, k vašemu stěhování dodáme potřebný počet krabic zdarma, zajistíme stěhované předměty proti poškození vlastní folií a zabezpečíme při přepravě v průběhu stěhování a mnoho dalších doplňkových služeb, které přispějí k Vašemu klidnému stěhování.

.C_PDT_CAT-CTA-947645484-2476473506