STOMMPY

STOMMPY® vyvíjí a vyrábí ochranné bezpečnostní zábrany a systémy pro zajištění bezpečného pracovního prostředí a personálu pro všechny odvětví průmyslu.

Rubiera, Reggio Emilia, Itálie

O STOMMPY

STOMMPY® je leader ve vývoji a výrobě ochranných nárazových systému. Trvale vyvíjí a vylepšuje svoje produkty ochranné sloupky, ochranné zábradlí a zábrany, naváděcí zábrany a dorazy pro kamiony, ochranné panely, dobře vitelné ochranné sloupy, naváděcí parkovací systémy atd. Veškeré úsilí vkládané do neustálého zlepšení našich produktů vedou ke zvýšené bezpečnosti a ochraně.

Materiál

Tecklene® je vysoce výkonný technický polymer speciálně vyvinutý a vyrobený pro ochranné zábrany a systémy STOMMPY® mající certifikáty splňující platnou legislativu EU pro všechny odvětví průmyslu. Elastický a nárazu odolný materiál nikdy žádné ostré hrany, žádný rez a žádné nátěry.

Kotvící systém

FIXA Block system® certifikovaný a patentově chráněný systém garantující nezničení a nevytrhnutí z podlahy. Vyvinutý se schopností absorbovat přenesou energii vzniklou při nárazu ze zábrany do kotvícího systému bez poškození podlahy.

STOMMPY® produkty jsou testované nezávislými certifikovanými společnostmi včetně crash testů.

STOMMPY® nabízí a provádí profesionální instalaci a zákaznický servis instalačním týmem pravidelně každoročně školeným a certifikovaným. Zábrany STOMMPY® nabízí vysoce účinné ochranné systémy s unikátním kotvením.

Investice do prevence přináší zvýšení bezpečnosti a snížení všech druhů nákladů.

Účinný servis znamená

  • téměř žádné náklady do údržby
  • stavebnicový systém zábran,
  • jednoduchá přemístění,
  • jednoduchá instalace.

Ochranné zábrany STOMMPY® pro vás znamená:

  • zvýšená bezpečnost a hygiena,
  • snížené náklady,
  • zaměstnanci na bezpečné straně

STOMMPY® snižuje vaše náklady.

Certifikáty:

ISO 9001:2015

.C-CTU-2705216550