Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Strand

Výroba dopravníků. Zakázkové zpracování nerez oceli.

Loděnice u Berouna, Ceská Republika

O Strand

Hlavním oborem podnikání společnosti STRAND je zakázkové zpracování nerez oceli. STRAND navazuje na tradici výroby technologií pro zemědělství a potravinářství v Chrustenicích od roku 1966. Firma má dvě obchodní jednotky: Architektura a Dopravníky.

Obchodní jednotka "Dopravníky" se zabývá komplexním řešením dopravních a manipulačních problémů při mezioperační a expediční přepravě především v provozech s vysokými hygienickými nároky. Společnost má k dispozici velmi dobré reference na realizované expediční systémy v masokombinátech, montážní linky ke kompletaci výrobků při postupné montáži, příjmové a balící linky na porážkách drůbeže, dopravníky v mezioperační dopravě, dopravníky pro plnící etiketovací a balící linky a dopravníky pro gastronomické provozy. Doplňkovou činností je prodej bubnových elektropohonů a frekvenčních měničů.

STRAND dále nabízí možnost zpracování hliníku, mosazi a konstrukční oceli dle požadavků zákazníka.

.C_PDT_CAT-CTU-947644175-947644223