Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Synergies Logistiques

SYNERGIES LOGISTIQUES BV Hranice působí v České republice a Evropě v oboru dopravy a logistiky. Firma zajiťuje široké spektrum služeb v rámci vnitrostátní a mezinárodní silniční kamionové dopravy.

Hranice, Ceská Republika

O Synergies Logistiques

SYNERGIES LOGISTIQUES BV Hranice působí v České republice a Evropě v oboru dopravy a logistiky od roku 1997. Cílem je zajišťovat služby vnitrostátní a mezinárodní silniční kamionové dopravy.

SYNERGIES LOGISTIQUES BV Hranice v současnosti zaměstnává 70 pracovníků. Máme k dispozici areál o rozloze 40 000 m2 zahrnující kanceláře, skladové prostory, moderní vozový park, který přesahuje více než 50 vozidel. Zázemí pro řidiče kamionů, stejně jako vlastní moderní dílna jsou dalším pilířem spolehlivosti a připravenosti k optimálnímu řešení všech individuálních požadavků.

Naše pobočky v několika Evropských zemích Vám zajistí rychlá a spolehlivá řešení vašich požadavků.

Certifikáty:

ISO 9001:2000

.C_PDT_CAT-CTA-947645484-947645538