null
null

Tamtron

Přední evropský výrobce a dodavatel digitálních vah a vážících systémů pro průmyslové vážení, dynamických a palubních vážících zařízení a souvisejících informačních systémů pro sběr a přenos dat.

Kralupy nad Vltavou, Středočeský, Ceská Republika

O Tamtron

Firma TAMTRON s.r.o. byla založena v roce 1996 (pod obchodním jménem PIVOTEX s.r.o.) jako stoprocentní dceřinná společnost finské firmy Pivotex Oy (nyní Tamtron Systems Oy) a navazovala na úspěšnou činnost mateřské společnosti na českém a slovenském trhu datovanou od poloviny osmdesátých let.

TAMTRON s.r.o. zajišťuje vývoj, výrobu, marketing, prodej a servisní služby na českém a slovenském trhu pro produkty z produktové řady PIVOTEX mateřské společnosti a marketing, prodej a servisní služby pro produkty skupiny TAMTRON GROUP.

TAMTRON s.r.o. věnuje ve své činnosti zásadní důraz na zajištění vysoké kvality výroby a všech poskytovaných služeb pro zákazníky. Jako hlavní nástroj pro zajištění tohoto cíle nám slouží zpětná vazba od zákazníků, tj. úzká spolupráce se zákazníkem nejenom ve fázi nákupu a realizace zakázky, ale i ve fázi po uplynutí záruční doby. Důkazem kvality naší činnosti je certifikát shody s požadavky standardu ISO 9001. Díky dlouhodobé spolupráci s našimi klienty a našemu neustálému vývoji jednotlivých produktů s využitím nových trendů a technologií můžeme nabízet široké spektrum moderních a spolehlivých vážních systémů určených především pro aplikace v těžkých provozních podmínkách.

Významným krokem v působení naší společnosti bylo její přejmenování v listopadu 2005 z PIVOTEX s.r.o. na TAMTRON s.r.o. a tím její začlenění do mezinárodního uskupení firem TAMTRON GROUP, jehož členové patří k předním evropským výrobcům a dodavatelům digitálních vah a vážících systémů pro průmyslové vážení, dynamických a palubních vážících zařízení a s tím souvisejících informačních systémů pro sběr a přenos dat, lokalizačních, navigačních a RFID systémů.

Změnou názvu společnosti (firma PIVOTEX s.r.o. nebyla vymazána z obchodního rejstříku, nýbrž pouze přejmenována) se nemění závazky ani práva naší společnosti. Společnost TAMTRON s.r.o. zůstává držitelem a majitelem všech ochranných značek a autorských práv spojených se značkou PIVOTEX. Cílem změny je především snaha o zdokonalování a zefektivnění našich výrobků a služeb v rámci silného mezinárodního uskupení a možnost využití špičkového know-how a nejmodernějších technologií nejen v oblasti vah a vážních systémů.

Společnost TAMTRON s.r.o. je rovněž členem Unie výrobců vah ČR.

Doporucené firmy Měření a regulace

.C-CTU-4293492301
null