Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Teplem smrštitelné fólie OPTI

Teplem smrštitelné fólie OPTI

Produkt firmy Tart

Teplem smrštitelné fólie OPTI

Produkt firmy Tart

Ochranné a skupinové balení.

Opti ® 100 - fólie nabízí dobře prezentující balení díky vynikajícím optickým vlastnostem, vysokému smrštění a dobré pevnosti svarů. Dobrá odolnost proti protržení zajišťuje ochranu výrobků. Je to fólie, která je preferovanou možností pro stroje s „L svarem" a postranními svary. Dodává se v tloušťkách 13, 15, 19  nebo 25 µm.

Opti ® 110 - fólie vyvinutá pro vysokorychlostní aplikace. Vynikající optické vlastnosti díky vysoké čirosti a lesku a velmi dobře funguje na zařízeních s vysokou rychlostí balení. Je výborným řešením pro nenáročné aplikace na poloautomatických a ručních „L" svářečkách. Dodává se v tloušťkách 13, 15, 19 nebo 25 µm.

Opti ® 200 - polohadice vyrobená ze zesítěné fólie se zvláště vysokou pevností.  Vynikající optické vlastnosti díky vysoké čirosti a lesku. Je výborným řešením pro nenáročné aplikace na poloautomatických a ručních „L" svářečkách.

Opti ® 320 je polypropylénová, biaxiálně orientovaná vícevrstvá fólie vhodná pro vysokorychlostní balicí stroje typu „flow-pack". Má skvělou čirost a lesk doplněné vysokou pevnosti a tuhostí svarů. Vynikající mechanické vlastnosti dokonce i při teplotách pod bodem mrazu a nízký součinitel propustnosti vodních par (neperforovaná verze) činí z této fólie ideální řešení pro balení mražených potravin. Vyrábí se v tloušťkách 13, 15 a 19 µm.

Opti® 510 je biaxiálně orientovaná PVC smršťovací fólie s vynikajícími pevnostními vlastnostmi, vysokým smrštěním a nejlepšími optickými charakteristikami.

O firmě Tart

Tart

Přední český výrobce a dodavatel obalových materiálů a balicích strojů pro Českou republiku a země střední Evropy.

Brno ,Ceská Republika

.P-CTU-947645307