Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Zalepovací stroje

Produkt firmy Tart

Patří k nejlevnějším prostředkům automatizace v oboru balení.

Zalepovací stroje patří k nejlevnějším prostředkům automatizace v oboru balení, jejich přínos z hlediska ekonomického (návratnost investice) však patří k nejvyšším. Zalepovací stroje nahrazují ruční uzavírání kartonových krabic samolepicími páskami.

Přednosti strojního zalepení jsou zejména:

  • rychlost uzavření krabice samolepicí páskou
  • úspora lidské práce
  • možnost oboustranného uzavření současně (horní i spodní lepení), odpadá nutnost přípravného zalepení spodních klop
  • možnost automatizace procesu (zařazení zalepovacích strojů do automatických linek)
  • kvalita lepení a estetická úroveň uzavřené krabice

Podmínkou použití zalepovacích strojů je, že lepený spoj musí být uprostřed klopové krabice. Dále pak kartonové krabice musí výškou a šířkou odpovídat rozměrovým limitům zalepovacích strojů.

Dodáváme jednoduché poloautomaty i bezobslužné automaty do transportních a balicích linek. Zalepovací stroje jsou v automatických linkách s výhodou kombinovány s jinými způsoby zabezpečení zboží v kartonových krabicích, zejména s aplikací vázacích PP pásek nebo s dodatečným přebalením teplem smrštitelnou PE fólií.

Samozřejmostí je možnost dodávek spotřebních materiálů – samolepicích pásek (transparentních, barevných, s potiskem firemním logem, s údaji o dodavateli, apod.).

O firmě Tart

Tart

Přední český výrobce a dodavatel obalových materiálů a balicích strojů pro Českou republiku a země střední Evropy.

Brno ,Ceská Republika

.P-CTU-947645307