PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

TBA Plastové obaly

(TBA Plastové obaly s.r.o)
Specialista na plastové obaly, přepravky, bedny, nádoby a palety. Stabilizovaná, respektovaná a uznávaná společnost v oblasti dodávek průmyslových obalů.


Podrobné informace o firmě  TBA Plastové obaly

Naše společnost vznikla v roce 1995 jako velkoobchod s domácími potřebami. Postupem času se vyprofilovala divize plastových přepravních, manipulačních a ukládacích obalů. Hlavním smyslem naší činnosti jsou kvalitní služby v oblasti dodávek průmyslových obalů do společností a institucí ze všech oborů.

Společnost TBA Plastové obaly je dynamickou, výrobně obchodní společností patřící mezi přední dodavatele přepravních, manipulačních a skladových obalů. Mezi naše zákazníky patří společnosti působící v potravinářském, strojírenském, automobilovém, technickém a spotřebním průmyslu. Prioritním cílem je navrhnout a aplikovat průmyslový obal s co nejlepším poměrem - užitná hodnota / cena. Spolupracujeme s předními tuzemskými a zahraničními výrobci, část produktů zajišťujeme vlastní produkcí. Vynikající poloha ve středu naší země spolu s naší logistickou koncepcí zajišťují kvalitní distribuci našich produktů. Desetiletá působnost v tomto oboru, znalosti a zkušenosti nám umožňují zvolit optimální komplexní řešení vašich logistických požadavků.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Leština 45
58001  Havlíčkův Brod
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty TBA Plastové obaly

.C-CTU-947645027