null
null

TBA Plastové obaly

Specialista na plastové obaly, přepravky, bedny, nádoby a palety. Stabilizovaná, respektovaná a uznávaná společnost v oblasti dodávek průmyslových obalů.

Havlíčkův Brod, Ceská Republika

O TBA Plastové obaly

Naše společnost vznikla v roce 1995 jako velkoobchod s domácími potřebami. Postupem času se vyprofilovala divize plastových přepravních, manipulačních a ukládacích obalů. Hlavním smyslem naší činnosti jsou kvalitní služby v oblasti dodávek průmyslových obalů do společností a institucí ze všech oborů.

Společnost TBA Plastové obaly je dynamickou, výrobně obchodní společností patřící mezi přední dodavatele přepravních, manipulačních a skladových obalů. Mezi naše zákazníky patří společnosti působící v potravinářském, strojírenském, automobilovém, technickém a spotřebním průmyslu. Prioritním cílem je navrhnout a aplikovat průmyslový obal s co nejlepším poměrem - užitná hodnota / cena. Spolupracujeme s předními tuzemskými a zahraničními výrobci, část produktů zajišťujeme vlastní produkcí. Vynikající poloha ve středu naší země spolu s naší logistickou koncepcí zajišťují kvalitní distribuci našich produktů. Desetiletá působnost v tomto oboru, znalosti a zkušenosti nám umožňují zvolit optimální komplexní řešení vašich logistických požadavků.

Doporucené firmy Kontejnery, palety a nádoby

.C-CTU-947645027
null