null
null

Tente

Od roku 1923 pracuje TENTE-ROLLEN na vylepšení vynálezu, který již pět tisíc let hýbe lidmi: Kolo.

Sudoměřice, Jihomoravský Kraj, Ceská Republika

O Tente

Firma TENTE-ROLLEN začala prodejem kuličkových válečků a koleček pro skříňové posuvné dveře.

O jedenáct let později byla ve vlastní režii vyrobena první kolečka. Co se tehdy podobalo spíše manufaktuře, proměnilo se dnes na podnik operující po celém světě. S inovačními nápady, vyspělými výrobky a vysokou kvalitou dobyla firma TENTE na trzích světa vedoucí pozici.

Za tímto úspěchem stojí know-how, které se vyvíjelo po celá desetiletí a s jehož pomocí TENTE řeší všechny problémy. Zkušení konstruktéři a designéři navrhují inovační výrobky, které jsou vyráběny ve vlastní firmě pomocí vlastních vyvinutých výrobních technik. Tato filosofie garantuje již příslovečnou kvalitu, na jejímž základě si zákazníci vybírají výrobky firmy TENTE-ROLLEN. Zákazníci z více než 100 zemí oceňují jejich robustnost, spolehlivost, dlouhou životnost a funkční design.

Dnes vyrábíme kolečka ve více než 10 000 variantách: od zvlášť vyrobených nábytkových koleček, přes umělohmotná kolečka pro nemocniční lůžka až po kolečka pro těžkou zátěž s nosností více než jedenáct tun.

TENTE nevyrábí jen výrobky, díky nimž se lze pohybovat, ale i my sami jsme velmi flexibilní. Nepovažujeme se jen za firmu, která vyrábí a prodává zboží, ale také za firmu, která poskytuje služby. Proto pro nás vstřícnost a flexibilita představuje důležitý základ partnerské a plynulé spolupráce se všemi zákazníky.

Doporucené firmy Železářství a průmyslové zboží

.C-CTU-4293488382
null