Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Rostoucí počet zákazníků naší firmy v moravském regionu a snaha zajistit jim rychlou a kvalitní podporu nás vedli k otevřeni pobočky v Přerově. Nová pobočka zajistí pro naše stávající i budoucí zákazníky komplexní technické zázemí, rychle dostupnou podporu a možnost seznámit se se všemi nabízenými technologiemi průmyslového značení.

Výhodná poloha naší pobočky, spolu s personálním obsazením, významně přispěje ke zkvalitnění služeb naší firmy a zvýšení flexibility a efektivnosti v oblasti obchodu a technické podpory v moravsko-slezském regionu.

V naší přerovské pobočce tak nyní všichni naši partneři mají možnost seznámit se s technologiemi laserového a mikrobodového popisu, značení úderem a dalšími možnostmi trvalého označování výrobků. Náš přerovský tým vám nabízí konzultace o vhodném způsobu řešení vašich potřeb v oblasti značení, předvedení všech technologií a vypracování vzorků, návrh nejvhodnějšího řešení, realizaci a následnou podporu. To vše s použitím nejmodernějších technologií a s využitím více jak 65-ti letých zkušeností v oblasti značení nadnárodní skupiny Automator.

Adresa moravské kanceláře:

Automator CEE, s.r.o.
reál Přerovských strojíren
Kojetínská 3109
750 02 PŘEROV I - Město

Těšíme se na setkání s vámi v naší nové pobočce a na naši budoucí spolupráci.