Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Již bezmála 9 let informujeme odebíratele o nejzajímavějších průmyslových novinkách. Seznamováním našich čtenářů s produkty, firmami a tiskovými zprávami prostřednictvím našeho elektronického týdeníku jsme umožnili kontakt mezi kupujícími a prodávajícími.

Propagujeme a inzerujeme produkty našich klientů v různých státech Evropy a Latinské Ameriky, kde působíme: Polsko, Německo, Česká republika, Rakousko, Švýcarsko, Francie, Itálie, Benelux, Británie, Španělsko, Portugalsko, Mexiko, Chile, Argentina a Brazílie.

Logismarket je využíván více než 11 miliony unikátních uživatelů, a představuje tak skvělý nástroj pro navázání kontaktu ohledně poskytování služeb a výrobků a zprostředkování poptávek našim klientům.

Zveme Vás k bezplatnému odebírání LogismarketNews Česká republika, abyste byli pravidelně informováni o novinkách v průmyslovém odvětví, exkluzivních nabídkách uživatelům Logismarketu a seznamovali se s novými firmami, které se k našemu průmyslovému katalogu připojují.

Zde si můžete prohlédnout archiv newsletterů.