Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Logismarket, Průmyslový katalog působící v Evropě a Latinské Americe, který využívá na 8 000 inzerujících firem, s potěšením oznamuje zavedení 5 nových kategorií v České republice, které pokrývají různá odvětví:

V nových kategoriích naleznete stroje, materiál i služby z příslušných odvětví spolu s jejich technickými charakteristikami a multimediální galerií jako jsou videa, obrázky nebo dokumenty PDF.

Nyní si na Logismarketu ČR můžete vybrat z celkem již 18 kategorií, kde můžete zaregistrovat svou firmu anebo najít, co právě potřebujete:

Vstupte do jejich podkategorií a seznamte se s firmami a jejich inzerovanými produkty či firmami.

O Logismarketu

Logismarket je průmyslový katalog působící v Evropě a Latinské Americe, kde je inzerováno přes 95 tisíc výrobků a 8 tisíc firem a společností. Vyznačuje se kvalitou generovaných obchodních kontaktů a uceleností technických informací o výrobcích a službách.
Logismarket je součástí skupiny MECALUX, která patří mezi světové lídry v kompletním řešení skladů.

www.logismarket.cz